Erkek »
LabelTL ve Üzeri Alışverişlerinizde
Kargo ÜCRETSİZ!

Youthair 3 Kutu

Beyazlık Giderici
76,00 TL 164,02 TL
1,52 TL

1,52 TL
Bu ürünü satın aldığınızda kazacağanız para puanı bir sonraki alışverişte indirim olarak kullanabilirsiniz.

Ölçü Tablosu

Paket Gizliliği
Satın aldığınız ürünlerin içeriği belli olmayacak şekilde paketlenir

YOUTHAIR

Saç Beyazlamasına Dur Deyin!

Saçlarınızı 3 haftada orjinal rengine çevirebilirsiniz.

%100 Orjinal, ABD’den ithal Youthair krem beyazlaşan saçları genç ve doğal görünümüne kavuşturur.

Dünyada binlerce erkek daha genç görünmek ve hissetmek için Youthair kullanmaktadır.

Youthair ürünleri American International Industries in güvencesi altındadır.


Kullanımı son derece kolaydır. Sadece her gün düzenli olarak az bir miktar kullandığınızda yaşlı görünümlü saçlarınız, eski doğal rengine kavuşacaktır. Eğer bir miktar gri saçınız kalsın istiyorsanız, ürünün birkaç gün kullanımına ara vermeniz veya saçınızın koyulaşmasını istemediğinizkısımlarına ürünü kullanmaktan kaçınmanız yeterlidir.

Youthair’i 3 hafta hergün düzenli olarak kullandıktan sonra, beyazlaşan saçlarınız yavaş yavaş doğal bir görünüm kazanır. 

Youthair, uygulaması zor ve saça yapay bir görünüm veren bir saç boyası değildir Sadece saçınızı kendi doğal rengine kavuşturur. Güneş ışınları ,saçın koyulaşma tesirini artırır.


Youthair Nasıl Etki Eder?

Saçlarda deride olduğu gibi Melanin adlı pigmentler bulunmaktadır. Saçtaki melanin içeren hücreler (melanacyte) saç diplerinde bulunurlar. Bu hücreler bazı hücre bileşimleri ile saçlarda protein (keratin) oluşumunu sağlar. Melanin, saça doğal rengini veren proteindir. Grileşmiş saçlarda az miktarda bulunur, beyazlaşan saçlarda ise hiç bulunmaz. Saçların beyazlaşması, sağlıksız ve yaşlı görünmesi, eski canlılığını kaybetmesi, ihtiyacı olan proteinlerin azalmasındandır.

İçerdiği melaninle beyazlaşan saçlarınızın ihtiyacı olan proteinlerin yerini tutar. Saçlarınıza yavaş yavaş etki ederek doğal rengine kavuşturur. Düzenli kullanımla yeni çıkan saçlarınız da kendi doğal renginde ve canlılığında olur. 21 GÜNLÜK düzenli kullanım ile beyazlaşan saçlarınız doğal, sağlıklı rengine kavuşur. Kullanımı pratik ve kolaydır. Saçlarınıza yavaş yavaş etki eder, boyanmış gibi durmaz. Saçlarınızda hafif grilik bırakmak istediğiniz yerlere, ürünü uygulamamanız yeterli olacaktır.

DİPNOT: Erkekler içindir. Etkili sonuç için başka saç şekillendiriciler kullanılmamalıdır.
 

Kullanım Şekli
 
- İstediğiniz renge ulaşıncaya kadar 3 - 4 hafta her gün masaj yaparak saçlarınızın üzerine uygulayın.
 
- Sonra istediğiniz rengi korumak için gereken sıklıkta kullanın.
 
- Güneş ışınları, saçın koyulaşma tesirini arttırır. İyi sonuç elde etmek için başka bir saç şekillendirici ürün kullanmayın ve saçınızı haftada en az 2-3 kez şampuanla yıkayın.