Toppik »
LabelTL ve Üzeri Alışverişlerinizde
Kargo ÜCRETSİZ!
Toppik Saç Gürleştirici
 • Toppik Saç Gürleştirmede Yüzyılın Buluşu
  Toppik, bugüne kadar bildiğiniz, duyduğunuz ürünlerden çok farklı. Saçla ilgili araştırmalarda yüzyılın buluşu olarak nitelenen Toppik; zaten, saçlarımız % 97`sini oluşturan doğal proteinin ta kendisi.Bu nedenle doktorlar tarafından da tavsiye ediliyor.
 • Siz Söylemeyin, Kimse Anlamaz
  Toppik; 30 saniyede saça uygulanır ve uygulandığından itibaren saçınıza doğal bir görüntü kazandırır. Siz söylemediğiniz sürece kimse toppik kullandığınızı farketmez.
 • Akmaz, Çıkmaz, Dağılmaz
  Toppik saç fiberini, özellikle toppik sprey ile birlikte kullandığınızda şiddetli rüzgarda, yağmurda hatta terleme ile bile akmaz, bulaşmaz leke bırakmaz. Lifler sadece sabun ya da şampuanla yok edilebilir.
 • Orjinal Ürün Garantisi
  Cosmo Sağlık’tan alacağınız Toppik ürünü; barkod kodu ve Spencer Forrest Inc. seri üretim numarası ile %100 Orjinal ve Garantilidir. Cosmo sağlık, sağlığınızı güvence altına alır.
 • Toppik Saçları Nasıl Gürleştirir?
  Toppik`in formülünde yeralan keratin, saçın doğal proteinidir. Saçımızın % 97`si keratinden oluşur. Toppik`in içinde, küçük, mikrolifler halinde keratin molekülleri vardır. Toppik, seyrek saçlı bölgeye döküldüğü zaman, bu moleküller, statik enerji ile yüklenir ve saç tellerinizle birleşir. Saniyeler içinde dolgun saçlara kavuşursunuz.
 

Toppik