Toppik »
LabelTL ve Üzeri Alışverişlerinizde
Kargo ÜCRETSİZ!

Toppik 27 Gr Saç Tozu 2 Kutu - 6 Aylık Kullanım

144,80 TL 280,00 TL
2,90 TL

2,90 TL
Bu ürünü satın aldığınızda kazacağanız para puanı bir sonraki alışverişte indirim olarak kullanabilirsiniz.

Ölçü Tablosu

Paket Gizliliği
Satın aldığınız ürünlerin içeriği belli olmayacak şekilde paketlenir

Toppik 27 Gr Saç Tozu 2 Kutu - 6 Aylık Kullanım

Toppik 27 Gr Saç Tozu 2 Kutu en ucuz fiyat garantisi ile Cosmo Sağlık'ta.
Kargo ücretsiz. Cosmo Sağlık güvencesiyle.

Saçın doğal keratiininden oluşan Toppik, içerdiği keratin lifleriyle 30 sn'de sizi seyrek görünümlü saçlardan kurtarır. Toppik, krem veya spray değil, kendi saçlarımızın protein maddesi olan keratin’den ibarretir.

Toppik fiberleri, saçlarınızdaki seyrekleşen ufak bölgelere bile karışarak  gün boyu saçınızda kalır.TOPPİK SAÇA NASIL ETKİ EDER?

Dökülen ve seyrekleşen saçlara en iyi çözüm Toppik, şu ana kadar piyasaya çıkan en başarılı kapatıcı ürünü. Toppik micro-fiberler inanılmaz bir şekilde saçlara karışıp bir bütünlük sağlıyor. Zararsız ve güvenilir bir ürün olan Toppik,dökülen ve seyrekleşen saçlar için en iyi çözüm.

Toppik fiberinin içinde bulunan keratin molekülleri, saçımızın doğal yapısında bulunan keratin liflerinin aynısıdır. Böylece Toppik, seyrek bölgeye serpildiğinde saçın doğal görünümünü alarak çok daha gür görülmesini sağlar.

HANGİ RENK TOPPİK KULLANILMALI?

Toppik fiberinin saçınızda doğal görünümlü olması için, aşağıda gösterilen renklerden saç renginizin tonuna en uygun olanı seçmeniz gerekir.

DİKKAT : Saç renginiz koyu ise doğal durması için siyah yerine koyu kahve kullanmanız tavsiye edilir. Siyah renk toppik kömür siyah saçlara uygulanır. 

 
TOPPİK SAÇA NASIL UYGULANIR?

toppik sadece kuru saça uygukanabilir. Bu yüzden öncelikle  saçınızın kuru olduğundan emin olun.

Toppik saç tozunu dilediğiniz alana doğru serbestçe sallayın, çevreye saçılan toppik fiberleri kolayca kaybolacaklardır. 

Alın bölgesindeki seyrek saçlara Toppik uygulayacağınız zaman alnınızla saçınız arasında parmaklarınızla bir sınır oluşturmanız gerekir. Böylece Toppik saç tozlarının alnınıza ya da gözünüze gelmesine engel oluşturursunuz..

Topik fiberlerinin saçınızda homojen olarak dağılmasına yardımcı olmak için saçınıza hafifçe vurunuz. Toppik ürününü uyguladıktan sonra saçınıza d,lediğiniz gibi şekil verebilirsiniz.

En sonFiberhold Toppik sprey ile Toppik saç fiberini sabitleyin.