Toppik »
LabelTL ve Üzeri Alışverişlerinizde
Kargo ÜCRETSİZ!

Toppik 27 Gr Saç Tozu - 3 Aylık Kullanım

78,55 TL 140,00 TL
1,57 TL

1,57 TL
Bu ürünü satın aldığınızda kazacağanız para puanı bir sonraki alışverişte indirim olarak kullanabilirsiniz.

Ölçü Tablosu

Paket Gizliliği
Satın aldığınız ürünlerin içeriği belli olmayacak şekilde paketlenir

TOPPİK 27 GR SAÇ TOZU -3 AYLIK KULLANIM

Seyrek ve dökülen saçlara birçok şeyi deneyip çözüm bulamadıysanız, Toppik sizler için en iyi çözüm olacaktır..Toppik, anında seyrek ve dökülen saçlarınızın arasına yerleşip, saçınızın kalın ve gür görünmesini sağlar. Yan etkisi bulunmayan Toppik saç fiberini,her gün rahatça kullanabilirsiniz.

Toppik nedir? Saçları Nasıl Gürleştirir?
Toppik saç fiberi, sizlere doğal ve güvenilir bir şekilde saçınızda bulunan keratinin ta kendisiyle, seyrek saçlarınızı gürleştiriyor.

Toppik; spray, krem ve ya örtücü bir ürün değildir. Sizleri şaşırtıcak olan bu ürünü kullandığınız an Toppik fiberleri incelmiş saçlarınızın arasına yerleşip ve sizi şaşırtıcak kadar saçlarınızın ne kadar değiştiğini ve kallınlaştığını göreceksiniz. Toppik kullandığınız zaman, kendinizden daha emin olacak ve aynaya her baktığınızda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Uzmanlar tarafından tavsiye edilen Toppik'in yan etkisi bulunmamaktadır.

TOPPİK 25 GR SAÇ FİBERİNİ %100 ORJİNAL VE EN AVANTAJLI FİYAT GARANTİSİ İLE SATIN ALMAK İÇİN SİPARİŞİNİZİ COSMO SAĞLIK'TAN VERİN


Orjinal Ürün Garantisi

Ürün; Barkod kodu ve Spencer Forrest Inc. üretim seri numarası ile %100 Orjinal ve Garantilidir.

Hangi Renk Toppik Kullanmalı?

Toppik'in saçınızda doğal görünmesi için, Toppik ürününü satın alırken aşağıdaki renklerden saç tonunuza en uygun rengi seçmelisiniz.
Örneğin saç renginiz kömür siyah tonunda değilse siyah Toppik kullanmamanız gerekir.

TOPPİK NASIL KULLANILIR?


Saçınızı havlu ile ya da kurutma makinesi ile tamamen kurutun. Toppik yalnızca kuru saça uygulanmalıdır.

Toppik hair building fibers kutusunu bir elinize alarak gürleşmesini istediğiniz bölgenin 7.5- 15 cm kadar üzerinde tutunuz. Küçük alanları hedefliyorsanız, Toppik kutusunu o bölgeye yaklaştırmalısınız.

Toppik ürününü dilediğiniz alana doğru serbestçe sallayınız, çevredeki alana düşen lifler için endişeye kapılmayınız, onlar kolayca kaybolacaklardır.

Toppik saç tozunu alın bölgesine uygularken, baş parmak ve işaret parmağınızı kullanarak saçlarınızla alnınız arasında bir sınır oluşturun ve Toppik liflerinin alnınıza ya da gözlerinize gelmesine engel olun.

Saçınıza hafifçe vurmak, Toppik liflerinin serpildikleri alanda dağılmalarına yardımcı olacaktır. Açık, plastik ve sert bir fırça kullanarak saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirin. Saçınızın serpmiş olduğunuz Toppik lifleriyle daha kolay sekil aldığını fark edeceksiniz.

Eğer sağlanan kamuflaj yeterli değilse, Toppik liflerinden daha fazla serpin. Saçınız tam anlamıyla kalın ve dolgun gözükene kadar serpmeye devam edin.

Fiberhold Toppik spreyi hafifçe sıkarak lifleri yerinde sabitleyin.


SIKÇA SORULANLAR

1. Toppik bir ilaç mı? Doktor kontrolünde mi kullanmam gerekir?

Hayır, Toppik bir ilaç ya da krem değildir. Doktor kontrolü olmaksızın istediğiniz ölçüde Toppik fiberini kullanabilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi yoktur.

2. Topik Saç Ürününü Priorin, Minoxidil, Bioxcin, Propecia, Revivogen gibi ürünler ile kullanabilir miyim?

Saç tedaviniz esnasında Toppik tozlarını kullanabilirsiniz, Toppik kullanmanın saç tedavinize herhangi bir katkısı ya da zararı olmaz.

3. Toppik kullandıktan sonra jöle gibi sabitleyiciler kullanabilir miyim?

Toppik kullandıktan sonra jöle değil ancak şekil verici spreyler kullanabilirsiniz. Özellikle Toppik Sprey i kullanmanızı tavsiye ederiz.

4. Yağmurlu havalarda Toppik saçımda dağılır mı?

Toppik Spreyle birlikte kullandığınız sürece Toppik saç fiberi şiddetli rüzgar, yağmur veya terleme de bile akmaz, bulaşmaz leke bırakmaz.

5. Yakından bakıldığında Toppik kullandığım belli olur mu?

Saçınızla uyumlu renkte Toppik kullandığınız sürece kesinlikle yakından bakıldığında dahi Toppik kullandığınız belli olmaz.

6. Toppik spreyi neden kullanmalıyım?

Toppik uyguladıktan sonra Toppik'in saçınızdaki tutumunu dolayısıyla ömrünü arttırmış olursunuz. Bu nedenle daha etkileyici bir sonuç için Toppik sabitleyici spreyini kullanmanızı öneririz.

7. 1 adet Toppik 25 gr ürününü ortalama kaç gün kullanabilirim?

Toppik 25 gr ürününü ne kadar kullanabileceğiniz, saçınıza uyguladığınız alana ve kullanım miktarına göre değişmektedir. Her gün kullanacağınızı düşünecek olursak, ortalama kullanım suresi 2,5 ay kadardır. Bu süre kullandığınız miktara göre azalabilir, çoğabilir.

8. Toppik siparişimin gönderim durumunu nasıl öğrenebilirim?

Sitemizden vermiş olduğunuz tüm Toppik ve diğer tüm siparişleriniz, aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizi hesabınızdaki sipariş takip bölümünden takip edebilirsiniz.

9. 1 adet Toppik 27 gr ürününü ortalama kaç gün kullanabilirim?

Toppik 25 gr ürününü ne kadar kullanabileceğiniz, saçınıza uyguladığınız alana ve kullanım miktarına göre değişmektedir. Her gün kullanacağınızı düşünecek olursak, ortalama kullanım suresi 3 ay kadardır. Bu süre kullandığınız miktara göre azalabilir, çoğabilir.