LabelTL ve Üzeri Alışverişlerinizde
Kargo ÜCRETSİZ!
Teslimat

  
Teslimat


Teslimat Süresi

08.00 ile 16.00 arası alınan tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk çalışma gününde kargoya teslim edilmektedir.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Siparişinizin güncel durumunu takip etmek için "Hesabım" menüsüne girip, "Sipariş Takibi" kısmından kargo takip numarasına ulaşabilir ve siparişinizi ilgili kargo firmasından takip edebilirsiniz.


Teslim Alma


Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise kargo yetkilisinin bıraktığı, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar edilirsiniz. Üç gün içerisinde ürünü şubeden  teslim almamanız durumunda paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade edilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse paketi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz.


Paketleme

Özellikle kırılacak eşyalarda çıkacak sorunlara karşın Cosmo Sağlık siparişlerinizi aldığınız ürünün niteliğine uygun bir paketleme sistemiyle ulaştırılmaktadır. Her ürün, hassasiyetine uygun olarak paketlenmiş bir biçimde teslim edilir.