Erkek »
LabelTL ve Üzeri Alışverişlerinizde
Kargo ÜCRETSİZ!

PFB Vanish 93 Gr Büyük Boy

Tüy Alımı Sonrası Bakım
39,20 TL 88,50 TL
0,78 TL

0,78 TL
Bu ürünü satın aldığınızda kazacağanız para puanı bir sonraki alışverişte indirim olarak kullanabilirsiniz.

Ölçü Tablosu

Paket Gizliliği
Satın aldığınız ürünlerin içeriği belli olmayacak şekilde paketlenirPFB Vanish – 93gr. Büyük Boy - ABD'den İthal

PFB VANISH ağda, tıraş, epilasyon ve lazerli epilasyon sistemi ile yok edilen tüyler sebebiyle ciltte oluşan, tahriş ve benzeri sorunlar için ilk korunma yöntemidir.

Batık kılların deri dışına rahat çıkabilmeleri ve tıraş neticesi oluşan jilet yanıkları, ağda, epilasyon ve lazer epilasyon sistemi ile alınan tüylerin oluşturduğu küçük şişkinliklerin ve kıl dönmelerinin giderilmesini sağlar,tedavi amaçlıdır. Pfb Vanish aynı zamanda sivilceleri kurutarak çabuk iyileşmelerini sağlar. 

Estetisyenler ve Dermatologlar tarafından tavsiye edilir.


PFB Vanish Cildinize Nasıl Tesir Eder?

Batık tüyleri deri üzerine itmek için deri hücrelerini harekete geçirirken, bir yandan da ciltte hafif peeling etkisi yaparak, kılın yüzeye rahat çıkmasını sağlar. Bu şekilde hem ölü deri yok edilmiş olur, hem de cilt yıpranmaz. 
Bir solüsyonun derideki tahrişi ve batık kılı tedavi edebilmesi için; derinin geçirgenliği engelleyen özelliklerini aşabilmesi gerekmektedir. Pfb Vanish; çabuk etkileşim için emilimi kolay kuvvetli exfoliantlar içerir. 


- 48 saat içinde sonuçlarını görebilirsiniz, 

- Roll-on başlığı sebebiyle ellerinize losyon bulaşmaz, 

- Jel şeklinde olduğu için ürün ziyanı olmaz, 

- Tahriş etmez, beyaz toz, tortu bırakmaz, 

- Daha fazla exfoliant madde içerir, 

- Serinlik hissi verir, 

- Şık bir paket içerisindedir, 


PFB Vanish Kullanım Şekli

- PFB Vanish’i İlk Kez Kullanacak Olan Hanımlar;

Tüylerinizin alınma işleminden 2-3 gün öncesinden başlayarak sabah 1, akşam 1 kez olmak üzere 2-3 gün boyunca problemin olduğu bölgeye sürünüz. Alma işleminden hemen sonrada sürünüz ve sonrasında ihtiyacınız bitinceye kadar günde bir kez uygulayarak kullanmaya devam ediniz.

- PFB Vanish’i İlk Kez Kullanacak Olan Beyler;

Problemin olduğu bölgeye ilk 7-10 gün süresince günde 2 kez, devamında ise; günlük bir kez uygulayarak kullanmaya devam ediniz. Traş gibi uygulamalardan bir gün önce ve hemen ardından uygulanır. 


İçindekiler: 


İsopropil Alkol, Saf su, Propilen Glikol, Asetik Asit, Silometikon, Gliserin, Kamfor Yağı, Hidroksipropilseliloz, Salisilik Asit, Glikolik Asit, Laktik Asit.