LabelTL ve Üzeri Alışverişlerinizde
Kargo ÜCRETSİZ!
Kullanım Sözleşmesi

1.Taraflar

a) www.cosmosaglikcom  internet sitesinin faaliyetlerini yürüten  Esproit Limited Şirketi ( Bundan böyle “Cosmo Sağlık” olarak anılacaktır)

b) www.Cosmo Sağlık.com  internet sitesine üye olan kullanıcı (Bundan böyle “Kullanıcı" olarak anılacaktır)


2.Sözleşmenin Konusu

Kullanım sözleşmesi ; Kullanıcının bu internet sitesine girdiğinde veya sitedeki herhangi bir bilgiyi kullandığında uyması gereken şartları, kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.
Kullanıcı, Cosmo Sağlık.com sitesine üyelik kaydı gerçekleştirdiğinde aşağıda yazılı bulunan koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.


3.Hak ve Yükümlülükler

a)    Cosmo Sağlık.com’a Kullanıcı tarafından girilen bilgilerin güvenliği için gerekli önlemler,  bilgi ve işlemin mahiyetine göre Cosmo Sağlık ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları Cosmo Sağlık’den bağımsız olarak doğrudan, ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları ile Kullanıcı arasında online olarak gerçekleştirilmektedir. ( Bilgiler Cosmo Sağlık tarafından görülmez ve kaydedilmez)

b)    Cosmo Sağlık, Kullanıcı’ya  ait üyelik, ürün/hizmet satınalma ve kredi kartı ve banka kartlarına ait bilgileri gizli tutmaktadır ve 3. kişilerle ya da kuruluşlarla paylaşamaz.

c)    Kullanıcı, Cosmo Sağlık,com’a girerken kullandığı şifreyi kullanma hakkı bizzat kendisine aittir. Üçüncü kişilerle ya da kuruluşlarla paylaşamaz. Bu sebeple doğabilecek tüm sorumluluk ile üçüncü kişiler veya yetkili merciler tarafından Cosmo Sağlık’ye karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve taleplere karşı, Cosmo Sağlık’nin sözkonusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

d)    Kullanıcı’nın Cosmo Sağlık.com ile yaptığı  mesajlaşmaların saklanması ya da yedeklenmesi kendi sorumluluğundadır. Mesajlaşmaların kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden Cosmo Sağlık sorumlu tutulamaz.

e)    Cosmo Sağlık’ye üye olan Kullanıcı, Cosmo Sağlık tarafından yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde kendisine ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, avantajlar, anketler  ve diğer Kullanıcı memnuniyeti uygulamaları sunulmasına, e posta, SMS vb. gönderilmesine aksini bildirmediği sürece izin verdiğini kabul ve beyan eder.

f)    Kullanıcı yukarıda bahsi geçen bilgilerin toplanması,  paylaşılması, kullanılması, arşivlenmesi ve kendisine erişilmesi nedeniyle doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl herhangi bir zarara uğradığı konusunda talepte bulunmayacağını ve Cosmo Sağlık’yi sorumlu tutmayacağını beyan ve kabul eder. Kullanıcı, veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse, üyelikten ayrılmak için Cosmo Sağlık’nin gönderdiği tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanabilir ya da  bu talebini Cosmo Sağlık’nin Kullanıcı hizmetlerine iletebilir.Üyeliğini bitiren Kullanıcı’nın siteye giriş hakkı iptal edilir. Kullanıcı bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder.

g)    Cosmo Sağlık.com ya da Kullanıcı’nın kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı Cosmo Sağlık’ye aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

h)    Cosmo Sağlık; Kullanıcı’ya ait  kişisel bilgileri, yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde yasal gereklere uymak ve/veya  Cosmo Sağlık’nin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

i)    Cosmo Sağlık, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya Cosmo Sağlık web sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. Değiştirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm , yayın tarihinde tüm üyeler bakımından hüküm ifade edecektir.

j)    Kullanıcı’nın işbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya Cosmo Sağlık.com sitesinde bildirilen kullanım koşullarına uymaması durumunda, Kullanıcı’nın Cosmo Sağlık.com sitesindeki üyeliği iptal edilebilir ya da engellenebilir.

k)    Kullanıcı, kayıt için gerekli olan bölümleri doldurup elektronik posta adresini onayladıktan sonra  işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile, elektronik posta adresini ve şifresini girerek Cosmo Sağlık.com sitesini kullanmaya başlayabilir.