LabelTL ve Üzeri Alışverişlerinizde
Kargo ÜCRETSİZ!
HSR Hair So Real Saç Fiberi
 • EKONOMİK Çözüm
  Seyrelen saçlarınıza en hızlı çözüm olan saç gürleştirici uygulamak pahalı mı geliyor? Hair So Real size ekonomik bir çözüm sunuyor. Etkisi kalıcı, akmayan, leke yapmayan Hair So Real, diğer saç gürleştiriciler kadar etkili fakat daha ucuz.
 • Kendi Saçınızdan Ayırt Edilmez
  Hsr saçınızın doğal proteinidir. Seyrek bölgelere döküldüğünde kendi saçınız gibi görünür. Siz söylemediğiniz sürece kimse farketmeyecek. Yeter ki saçınıza en uygun rengi seçin.
 • % 100 Orjinaldir
  Hsr Hair So Real Cosmo sağlık’ta orjinal ürün garantisi ile satılmaktadır. Amerika’dan ithal olan Hsr saç fiberi bakanlık onaylıdır. Sağlığınızı tehlikeye atmaz. Saçınıza zarar vermez.
 • Orjinal Ürün Garantisi
  Cosmo Sağlık’tan alacağınız Toppik ürünü; barkod kodu ve Spencer Forrest Inc. seri üretim numarası ile %100 Orjinal ve Garantilidir. Cosmo sağlık, sağlığınızı güvence altına alır.
 • HSR Saçınıza Nasıl Etki Eder?
  HSR Hair So Real, sprey, krem veya boya değildir. içinde, küçük, mikrolifler halinde keratin molekülleri vardır. Saç tellerimize benzeyen liflerden yapılan Hair So Real formülü saçlarınızın arasına yerleşip seyrelen bölgeleri kapatır ve saçlarınıza daha kalın bir görüntü verir.
 

HSR-Hair So Real