LabelTL ve Üzeri Alışverişlerinizde
Kargo ÜCRETSİZ!

Hsr - Hair So Real 28 Gr Saç Tozu 2 Kutu - 3 Aylık Kullanım

En Ekonomik Çözüm
64,00 TL 86,00 TL
1,28 TL

1,28 TL
Bu ürünü satın aldığınızda kazacağanız para puanı bir sonraki alışverişte indirim olarak kullanabilirsiniz.

Ölçü Tablosu

Paket Gizliliği
Satın aldığınız ürünlerin içeriği belli olmayacak şekilde paketlenir2 kutu HSR - Hair So Real 28gr saç fiberi, kampanyalı fiyatıyla Cosmo Sağlık'ta. 
3 aylık kullanım içindir.

Hsr - Hair So Real 28 Gr Saç Tozu 2 Kutu

HSR - Hair So Real , saçınızı saniyeler içinde gürleştiren özel keratin lifleridir. HSR - Hair SoReal 'in formülünde yer alan keratin , saçın doğal proteinidir. HSR 'nin içinde, küçük, mikrolifler 
halinde keratin molekülleri vardır. HSR kutusu sallayarak seyrek saçlı bölgeye döküldüğü zaman, bu moleküller, statik enerji ile yüklenir ve saç tellerinizle birleşir. Saniyeler içinde dolgun saçlara kavuşursunuz.
      

Doğal Saç Fiberi - Made in Usa 

HSR lifleri leke yapmaz ve bırakmaz. 4 - 5 cm yakınlıktan bakanın bile fark etmesi söz konusu değildir. HSR 'nin içindeki keratin lifleri saçınızla o kadar mükemmel bir uyum sağlar ki saçınıza HSR keratin liflerini uygulamış olduğunuzu bilen birinin bile bu lifleri ayırt etmesi imkansızdır.


HSR – Hair So Real Kullanım Şekli : 

- HSR kuru saça uygulanmalıdır , uygulamadan önce saçınızı tamamen kurutmalısınız. 

- HSR'yi saçınızın ihtiyaç duyduğunuz bölgesine kutuyu sallamak suretiyle dökerek uygulayınız  ve başınıza hafifçe vurarak fiber       tozların saçınızla bütünleşerek doğal bir görünüm almalarını sağlayınız.  

- İstediğiniz bölge kamufle edilerek kapatılana kadar uygulayınız. Uygulama esnasında göz ile temas ettirmeyiniz.