LabelTL ve Üzeri Alışverişlerinizde
Kargo ÜCRETSİZ!
Cosmosağlık

Alışverişlerden Puan Kazanma 

Cosmo Sağlık’tan yapmış olduğunuz her alışverişten bir sonraki alışverişinizde harcamak üzere TL değerinde kupon kazanırsınız. Almış olduğunuz tüm ürünlerin bir kupon değeri bulunur. Böylece satın aldığınız her ürün size para kazandırır.


Yorum Paylaşarak Puan Kazanma

Satın aldığınız ya da daha önceden kullandığınız ürünler hakkında yorumlarınızı paylaştığınızda alışverişlerinizde kullanabileceğiniz TL değerinde kupon kazanırsınız. Paylaştığınız yorumlar size kazanç sağlar.


Uzman Görüşü

Cosmo sağlık, eczacıların ve sağlık uzmanlarının tecrübe ve bilgi birikimleriyle hizmet vermektedir. Satılan ürünler uzmanların kontrolü ve güvencesi altındadır.  Sağlığınız için her ürün en ince detayına kadar incelenmektedir.


Aynı Gün Kargo Ve Teslimat

Saat 16.00’a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilir.  Türkiye’nin her yerine gönderim yapılmaktadır. 
Ürün ve iade garantisi

Cosmo Sağlık’ta yalnızca sağlık bakanlığı ve tarım bakanlığından onaylı ürünler bulunur. Ürünlerde değişim ve iade imkanı bulunmaktadır. Sipariş sonrası iade ve değişim işlemlerinde memnuniyet garantilidir. Kargo sorunlarında anında çözüm desteği verir.


Ödeme ve Taksit Seçenekleri

Cosmo Sağlık; banka havalesi, kredi kartı, kredi kartına taksit ve kapıda ödeme seçenekleri ile alışveriş imkanı sunar. Siparişinizi internet üzerinden verebildiğiniz gibi telefon ve online destek hattıyla da verebilirsiniz.


Güvenli Alışveriş

Cosmo Sağlık’tan yapacağınz alışverişlerinizde 256 bit SSL güvenlik sertifikası ile kredi kartı bilgileriniz güvence altındadır. Kart bilgileriniz veri tabanına kaydedilmeden doğrudan bankaya iletilir. Cosmo Sağlık ekibi dahil olmak üzere hiç kimse bilgilerinize ulaşamamaktadır.


Müşteri Memnuniyeti

Cosmo Sağlık’ın temel ilkesini müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Bu sebepten dolayı, tüm sorularınıza cevap verebilen sağlık ve güzellik uzmanlarından oluşan kurumsal müşteri hizmetleri ekibi bulunmaktadır.